MervareEuroopa
Pontoons and moored motorboats in Marina de Cascais
Foto: Jorge Franganillo / Wikimedia Commons · CC BY 2.0 (kärbitud)

Marina de Cascais

Saabun

Register ei avalda selle sadama sügavuse ega süvise piiranguid — kontrolli enne sissesõitu sadamaga.

Teenused

  • KraanaTeadmata
  • KütusTeadmata
  • PesumasinTeadmata
  • SadamakontorTeadmata
  • ElekterTeadmata
  • PisiremontTeadmata
  • DuššTeadmata
  • SlippTeadmata
  • JoogivesiTeadmata
  • WCTeadmata
  • Wi-FiTeadmata

Allikas: marinacascais.com ↗

Hinnad ja koha saamine

Hinda pole avaldatud — küsi sadamast. Hind ja saadavus sinu kuupäevadel vajavad sadamaga kinnitamist. Küsi ka, millised teenused hind sisaldab.

Koha, hinna ja saabumise saad kokku leppida otse sadamaga.

Saabumine

Sadama ümbrus

Mitte kasutamiseks navigeerimisel. Vaata kõiki sadamaid kaardil.

Lootsiraamat

Selle sadama kohta pole lootsiraamatu sisu veel koostatud.

Ajalooline tuulestatistika

Valitsevad tuuled

Kui sageli puhus tuul igast suunast (kust tuul puhub), April–October 2021–2025.

Mudeli andmed, mitte mõõtmine sadamas

apr · N: 20 %apr · NNE: 6.3 %apr · NE: 3.1 %apr · ENE: 2.2 %apr · E: 1.4 %apr · ESE: 1.5 %apr · SE: 1.8 %apr · SSE: 5.0 %apr · S: 5.3 %apr · SSW: 3.6 %apr · SW: 3.9 %apr · WSW: 5.6 %apr · W: 3.9 %apr · WNW: 6.5 %apr · NW: 9.8 %apr · NNW: 20 %mai · N: 33 %mai · NNE: 3.8 %mai · NE: 1.1 %mai · ENE: 0.7 %mai · E: 0.4 %mai · ESE: 0.5 %mai · SE: 0.5 %mai · SSE: 1.5 %mai · S: 2.0 %mai · SSW: 2.9 %mai · SW: 3.3 %mai · WSW: 2.7 %mai · W: 4.4 %mai · WNW: 6.5 %mai · NW: 11 %mai · NNW: 25 %juuni · N: 32 %juuni · NNE: 1.8 %juuni · NE: 0.4 %juuni · ENE: 0.3 %juuni · E: 0.3 %juuni · ESE: 0.4 %juuni · SE: 0.4 %juuni · SSE: 1.4 %juuni · S: 3.1 %juuni · SSW: 3.9 %juuni · SW: 3.7 %juuni · WSW: 2.8 %juuni · W: 3.3 %juuni · WNW: 5.4 %juuni · NW: 9.9 %juuni · NNW: 31 %juuli · N: 35 %juuli · NNE: 1.7 %juuli · NE: 0.5 %juuli · ENE: 0.2 %juuli · E: 0.4 %juuli · ESE: 0.2 %juuli · SE: 0.2 %juuli · SSE: 0.2 %juuli · S: 0.5 %juuli · SSW: 1.0 %juuli · SW: 1.5 %juuli · WSW: 2.0 %juuli · W: 2.4 %juuli · WNW: 3.9 %juuli · NW: 8.3 %juuli · NNW: 42 %aug · N: 35 %aug · NNE: 2.1 %aug · NE: 0.2 %aug · ENE: 0.2 %aug · E: 0.1 %aug · ESE: 0.1 %aug · SE: 0.2 %aug · SSE: 0.7 %aug · S: 1.1 %aug · SSW: 1.8 %aug · SW: 2.4 %aug · WSW: 2.0 %aug · W: 2.0 %aug · WNW: 2.2 %aug · NW: 8.7 %aug · NNW: 41 %sept · N: 30 %sept · NNE: 5.5 %sept · NE: 1.9 %sept · ENE: 0.8 %sept · E: 0.5 %sept · ESE: 0.8 %sept · SE: 1.8 %sept · SSE: 4.1 %sept · S: 4.4 %sept · SSW: 4.0 %sept · SW: 5.6 %sept · WSW: 4.4 %sept · W: 3.6 %sept · WNW: 5.1 %sept · NW: 8.8 %sept · NNW: 19 %okt · N: 18 %okt · NNE: 8.4 %okt · NE: 2.6 %okt · ENE: 1.6 %okt · E: 2.2 %okt · ESE: 2.2 %okt · SE: 2.7 %okt · SSE: 4.9 %okt · S: 6.1 %okt · SSW: 7.7 %okt · SW: 6.8 %okt · WSW: 7.6 %okt · W: 5.9 %okt · WNW: 5.4 %okt · NW: 6.3 %okt · NNW: 11 %0.2 %tuulevaikusNNNENEENEEESESESSESSSWSWWSWWWNWNWNNW

Rõngad: apr (sees) → okt (väljas). Number serval: osakaal kogu hooajast.

Kõige sagedamini puhus tuul suunast N (29 % hooaja tundidest).

  • alla 3 %
  • 3–6 %
  • 6–9 %
  • 9–13 %
  • 13–20 %
  • 20 % või rohkem

Piirkondlik mudel ei näita, kui varjuline on sadam ega seda, kuidas tuul muulide ümber liigub.

Andmed tabelina
Kui sageli puhus tuul igast suunast (kust tuul puhub), April–October 2021–2025.
Tuul suunastaprmaijuunijuuliaugseptoktHooaeg
N20 %33 %32 %35 %35 %30 %18 %29 %
NNE6.3 %3.8 %1.8 %1.7 %2.1 %5.5 %8.4 %4.2 %
NE3.1 %1.1 %0.4 %0.5 %0.2 %1.9 %2.6 %1.4 %
ENE2.2 %0.7 %0.3 %0.2 %0.2 %0.8 %1.6 %0.8 %
E1.4 %0.4 %0.3 %0.4 %0.1 %0.5 %2.2 %0.8 %
ESE1.5 %0.5 %0.4 %0.2 %0.1 %0.8 %2.2 %0.8 %
SE1.8 %0.5 %0.4 %0.2 %0.2 %1.8 %2.7 %1.1 %
SSE5.0 %1.5 %1.4 %0.2 %0.7 %4.1 %4.9 %2.5 %
S5.3 %2.0 %3.1 %0.5 %1.1 %4.4 %6.1 %3.2 %
SSW3.6 %2.9 %3.9 %1.0 %1.8 %4.0 %7.7 %3.6 %
SW3.9 %3.3 %3.7 %1.5 %2.4 %5.6 %6.8 %3.9 %
WSW5.6 %2.7 %2.8 %2.0 %2.0 %4.4 %7.6 %3.9 %
W3.9 %4.4 %3.3 %2.4 %2.0 %3.6 %5.9 %3.7 %
WNW6.5 %6.5 %5.4 %3.9 %2.2 %5.1 %5.4 %5.0 %
NW9.8 %11 %9.9 %8.3 %8.7 %8.8 %6.3 %9.0 %
NNW20 %25 %31 %42 %41 %19 %11 %27 %
tuulevaikus0.2 %0.1 %0.2 %0.1 %0.1 %0.2 %0.4 %0.2 %
%100 %100 %100 %100 %100 %100 %100 %100 %

Tuulevaikus: alla 0,5 m/s; arvestatud nimetajas, mitte üheski suunas. 25680 kehtivat tundi 25680-st oodatust.

Allikas: ERA5 reanalysis (ECMWF / Copernicus Climate Change Service), ~25 km võrk · mudeli ruudupunkt 9.6 km north-west sadamast (38.750, -9.500) · April–October 2021–2025, UTC · 25680 kehtivat tundi 25680-st oodatust · Andmed laaditud 2026-10-07 · Contains modified Copernicus Climate Change Service information (ERA5), CC BY 4.0

Andmed: sadamaregister. — © OpenStreetMap contributors, ODbL 1.0

Külastajate tähelepanekud

Purjetajate kogemused, mitte sadama ametlik info.

Praktiline ja sadama dokumendid
Telefon
(+351) 214 824 800marinacascais.com
E-post
reception@marinacascais.ptmarinacascais.com
Koduleht
www.marina-cascais.ptTurismo de Portugal — "Marinas, Portos e Docas de Recreio"

Rohkem selle sadama kohta

Email
reception@marinacascais.pt
Phone
(+351) 214 824 800

Allikas: marinacascais.com ↗ · kontrollitud 25. sept 2026
Sadamakapteni poolt kinnitamata. Kasuta omal vastutusel.

Rohkem selle sadama kohta

Max. draft (reported, not verified)
7 m
Max. vessel length (LOA)
70 m
Berths
650
Website
https://www.marina-cascais.pt/
Operator
Marcascais- Sociedade Concessionária da Marina de Cascais, S.A
Owner
Estado Português
Type
Marina
Address
Casa de S. Bernardo, 2750-800 Cascais

Allikas: Turismo de Portugal — "Marinas, Portos e Docas de Recreio" ↗ · kontrollitud 12. okt 2026
Sadamakapteni poolt kinnitamata. Kasuta omal vastutusel.

Used with written permission from Turismo de Portugal (2026-09-30, CRM:017600000169) — source: Turismo de Portugal — "Marinas, Portos e Docas de Recreio", https://dados.gov.pt/datasets/marinas-portos-e-docas-de-recreio-1

Lähimad sadamad

Linnulennuline kaugus. Lähim sadam ei tähenda, et see sobib sinu alusele.

Paku selle sadama videot

Lisa 3–30 sekundi pikkune videofail või YouTube’i link. Video vaadatakse enne avaldamist üle; sobiv lühiklipp võib saada selle lehe HERO-ks.