MervareEuroopa
Männi väikesadam — Pärnumaa ja Liivi laht

Männi väikesadam

Pärnumaa ja Liivi laht · Liivi laht

Saabun

Lühidalt

  • 1 mSuurim süvisregister
  • 12 mSuurim pikkusregister
  • 1,7 mSuurim laiusregister
  • 1 mKai sügavusregister
  • 1. mai - 31. oktooberNavigatsiooniperioodregister

Suurim süvis on registris avaldatud piir sissesõiduks; kai sügavus on registri andmetel sügavaima kai sügavus — teised kaid võivad olla madalamad. Kumbki ei taga sobivat kaikohta.

Sisse- ja väljasõidukeeld
  • sissesõit ainult sadamapidaja loal
lootsiraamat

Teenused

  • SlippTeadmata

Hinnad ja koha saamine

Hinda pole avaldatud — küsi sadamast. Hind ja saadavus sinu kuupäevadel vajavad sadamaga kinnitamist. Küsi ka, millised teenused hind sisaldab.

Koha, hinna ja saabumise saad kokku leppida otse sadamaga.

Saabumine

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Muriste küla, Männi, 88221

Sadama ümbrus

Mitte kasutamiseks navigeerimisel. Vaata kõiki sadamaid kaardil.

Vaata Nutimeres (Transpordiamet, avaneb uues vahekaardis) — Transpordiamet

Ametlikud navigatsioonikaardid ja märgistus, informatiivsel eesmärgil — ei ole peamine navigatsiooniabivahend.

Lootsiraamat

Lootsiraamatul põhinev

Kohalike olude tundmine vajalik. Sisse- ja väljasõidukeeld: sissesõit ainult sadamapidaja loal.[1]

Kasuta koos ajakohase navigatsioonikaardi ja navigatsioonihoiatustega.

Allikad

  1. Lootsiraamat Lootsiraamat 1.3 — Väinamere S lootsikohast Sorgu lõunapoiniTranspordiamet · osa Osa 1 · 1.3 · lk 17 · väljaanne 2026-08

Avaldatud 12. sept 2026 · redaktsioon 1

Ajalooline tuulestatistika

Valitsevad tuuled

Kui sageli puhus tuul igast suunast (kust tuul puhub), May–September 2021–2025.

Mudeli andmed, mitte mõõtmine sadamas

mai · N: 6.0 %mai · NNE: 4.5 %mai · NE: 3.4 %mai · ENE: 4.2 %mai · E: 4.0 %mai · ESE: 3.7 %mai · SE: 4.2 %mai · SSE: 3.9 %mai · S: 7.5 %mai · SSW: 9.1 %mai · SW: 9.5 %mai · WSW: 9.5 %mai · W: 6.7 %mai · WNW: 5.3 %mai · NW: 10 %mai · NNW: 7.9 %juuni · N: 4.5 %juuni · NNE: 3.1 %juuni · NE: 1.6 %juuni · ENE: 1.9 %juuni · E: 3.8 %juuni · ESE: 3.8 %juuni · SE: 3.4 %juuni · SSE: 4.8 %juuni · S: 6.2 %juuni · SSW: 8.0 %juuni · SW: 14 %juuni · WSW: 13 %juuni · W: 7.6 %juuni · WNW: 6.5 %juuni · NW: 10 %juuni · NNW: 7.9 %juuli · N: 3.0 %juuli · NNE: 2.4 %juuli · NE: 3.9 %juuli · ENE: 5.1 %juuli · E: 3.7 %juuli · ESE: 4.1 %juuli · SE: 3.5 %juuli · SSE: 4.1 %juuli · S: 5.2 %juuli · SSW: 6.3 %juuli · SW: 18 %juuli · WSW: 14 %juuli · W: 7.4 %juuli · WNW: 6.8 %juuli · NW: 5.9 %juuli · NNW: 6.0 %aug · N: 3.3 %aug · NNE: 2.5 %aug · NE: 3.1 %aug · ENE: 4.5 %aug · E: 2.8 %aug · ESE: 4.0 %aug · SE: 5.9 %aug · SSE: 5.9 %aug · S: 9.0 %aug · SSW: 9.0 %aug · SW: 13 %aug · WSW: 10 %aug · W: 7.0 %aug · WNW: 7.8 %aug · NW: 6.1 %aug · NNW: 5.2 %sept · N: 5.7 %sept · NNE: 4.4 %sept · NE: 2.4 %sept · ENE: 3.6 %sept · E: 4.7 %sept · ESE: 7.4 %sept · SE: 9.1 %sept · SSE: 8.2 %sept · S: 7.4 %sept · SSW: 7.1 %sept · SW: 9.6 %sept · WSW: 7.4 %sept · W: 5.8 %sept · WNW: 4.1 %sept · NW: 4.9 %sept · NNW: 7.4 %0.6 %tuulevaikusNNNENEENEEESESESSESSSWSWWSWWWNWNWNNW

Rõngad: mai (sees) → sept (väljas). Number serval: osakaal kogu hooajast.

Kõige sagedamini puhus tuul suunast SW (13 % hooaja tundidest).

  • alla 3 %
  • 3–6 %
  • 6–9 %
  • 9–13 %
  • 13–20 %
  • 20 % või rohkem

Piirkondlik mudel ei näita, kui varjuline on sadam ega seda, kuidas tuul muulide ümber liigub.

Andmed tabelina
Kui sageli puhus tuul igast suunast (kust tuul puhub), May–September 2021–2025.
Tuul suunastmaijuunijuuliaugseptHooaeg
N6.0 %4.5 %3.0 %3.3 %5.7 %4.5 %
NNE4.5 %3.1 %2.4 %2.5 %4.4 %3.4 %
NE3.4 %1.6 %3.9 %3.1 %2.4 %2.9 %
ENE4.2 %1.9 %5.1 %4.5 %3.6 %3.9 %
E4.0 %3.8 %3.7 %2.8 %4.7 %3.8 %
ESE3.7 %3.8 %4.1 %4.0 %7.4 %4.6 %
SE4.2 %3.4 %3.5 %5.9 %9.1 %5.2 %
SSE3.9 %4.8 %4.1 %5.9 %8.2 %5.4 %
S7.5 %6.2 %5.2 %9.0 %7.4 %7.1 %
SSW9.1 %8.0 %6.3 %9.0 %7.1 %7.9 %
SW9.5 %14 %18 %13 %9.6 %13 %
WSW9.5 %13 %14 %10 %7.4 %11 %
W6.7 %7.6 %7.4 %7.0 %5.8 %6.9 %
WNW5.3 %6.5 %6.8 %7.8 %4.1 %6.1 %
NW10 %10 %5.9 %6.1 %4.9 %7.5 %
NNW7.9 %7.9 %6.0 %5.2 %7.4 %6.9 %
tuulevaikus0.5 %0.3 %0.9 %0.7 %0.4 %0.6 %
%100 %100 %100 %100 %100 %100 %

Tuulevaikus: alla 0,5 m/s; arvestatud nimetajas, mitte üheski suunas. 18360 kehtivat tundi 18360-st oodatust.

Allikas: ERA5 reanalysis (ECMWF / Copernicus Climate Change Service), ~25 km võrk · mudeli ruudupunkt 5.3 km east sadamast (58.500, 23.750) · May–September 2021–2025, UTC · 18360 kehtivat tundi 18360-st oodatust · Andmed laaditud 2026-10-07 · Contains modified Copernicus Climate Change Service information (ERA5), CC BY 4.0

Andmed: sadamaregister, registrikanne muudetud 20. juuli 2026.

Külastajate tähelepanekud

Purjetajate kogemused, mitte sadama ametlik info.

Praktiline ja sadama dokumendid
Aadress
Pärnu maakond, Lääneranna vald, Muriste küla, Männi, 88221
Navigatsiooniperiood
1. mai - 31. oktoober
Telefon
+3725033070
E-post
valivaino@hot.ee

Kõik teenused registris

Veesõiduki sildumise võimaldamine · Slipi kasutamise võimaldamine

Lähimad sadamad

Linnulennuline kaugus. Lähim sadam ei tähenda, et see sobib sinu alusele.

Pärnu laht, Kihnu ja Ruhnu suund ning Pärnu jõgi. Lahtine ida–lääne tuulele, ilmaaken tasub enne pikka ülesõitu kontrollida. Kõik Pärnumaa ja Liivi laht sadamad →

Paku selle sadama videot

Lisa 3–30 sekundi pikkune videofail või YouTube’i link. Video vaadatakse enne avaldamist üle; sobiv lühiklipp võib saada selle lehe HERO-ks.